• Nasza oferta

 • ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH
 • ZAJĘCIA DLA DZIECI
 • O NAS
 • NABÓR
 • AKTUALNOŚCI

  seminarium-gadynia-23-25-02-2018-17
  SEMINARIUM KYOKUSHIN z SHIHAN ANDRZEJEM DREWNIAKIEM GDYNIA 23 – 24.11.2019

  Zgłoszenia telefonicznie: 609 265 478 (SMS-em podać ośrodek i liczbę osób).
  Rejestracja w dniu przyjazdu: sobota godz. 11.00 – 12.15 w klubie „Galeon” Gdynia ul. Morska 89-91, zaplanowano 4 treningi + prelekcja o żywieniu w sporcie.
  Zakończenie w niedzielę o godz. 12.00.
  Nocleg, wyżywienie we własnym zakresie.
  Możliwość bezpłatnego noclegu na „tatami” (natryski) w „Dojo Gdynia”, Gdynia ul. Słowackiego 53 (własny śpiwór).

  Sobota 23.11.2019
  I trening 12.30 – 14.30 „Galeon” mata
  II trening 17.30 – 19.30 „Galeon” – mata
  Prelekcja 21.00 – 22.30„ Dojo Gdynia” III trening 23.00 – 01.00 „ Dojo Gdynia”

  Niedziela 24.11.2019
  IV trening 10.00 – 12.00 „Galeon” – mata

  Kontakt: Zdzisław Niedźwiedź
  tel. 609 265 478 lub fitnessclub27@interia.pl

  Osu !!!

  zapisy2017
  ZAPISY DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH

  Zajęcia dzieci 3 – 5 lat: środa, godz. 18.00 – 18.30
  Rodzic lub opiekun dziecka, w czasie zajęć musi być na sali.

  Zajęcia dzieci 6 – 9 lat: wtorek i czwartek, godz. 17.00 – 17.45
  Rodzic lub opiekun, w czasie zajęć dziecka, może gratis poćwiczyć na siłowni.

  Zajęcia dzieci 10 – 13 lat: wtorek i czwartek, godz. 18.00 – 19.00
  Rodzic lub opiekun, w czasie zajęć dziecka, może gratis poćwiczyć na siłowni.

  Zajęcia młodzieży 14 – 17 lat: poniedziałek i piątek, godz. 19.00 – 20.15
  Rodzic lub opiekun, w czasie zajęć dziecka, może gratis poćwiczyć na siłowni.

  Zajęcia dorosłych:
  poniedziałek, piątek, godz. 19.00 – 21.00                                                                                                 
  wtorek, czwartek, godz. 20.00 – 21.30

   Adepci karate (młodzież i dorośli), siłownię mają gratis (poniedziałek – piątek).

   Zajęcia na macie tatami, ćwiczymy boso.

   Zapisy 15 minut przed zajęciami, informacje pod tel. 609 265 478

   Osu !!!

                                                                                   

                                                                                   

  dwernicki-a-18-21-07-19dan
  46. WSCHODNIO EUROPEJSKI LETNI OBÓZ KYOKUSHIN AWF KRAKÓW 18-21.07.2019
  18 – 21 lipca 2019 na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbył się 46. Wschodnio-Europejski Letni Obóz Kyokushin z udziałem 290 uczestników z 8 krajow w tym z Rosji, Turcji, Niemiec, Izraela, Serbii, Czech i Ukrainy. Głównymi trenerami byli Prezydent KWF Antonio Pinero 9 dan oraz Reprezentant Krajowy USA Lesław Samitowski 7 dan z Chicago. Program nadzorował Sekretarz KWF Andrzej Drewniak. Program dnia obejmował poranną rozgrzewkę i 3 dwugodzinne treningi. Treningi grupy KN prowadzili trenerzy: Robert Wajgelt, Wacław Antoniak (treningi WKF) i Maciej Sokołowski. Zabezpieczenie medyczne realizował lekarz KN dr n. med. Krzysztof Mawlichanów.

  W piątek wieczorem odbyło się w Hotelu Justyna zebranie Polskiej Organizacji Kyokushinkai z udziałem 62 kierownikow ośrodków oraz shihan A. Pinero, shihan A. Drewniak, shihan W. Antoniak oraz Prezesa PZK Macieja Sokołowskiego. Zaproszonym gościem był Prezes Polskiej YMCA Adam Goncerz. Zebrani omówili najważniejsze problemy Kyokushin i PZK oraz sytuację w światowym karate. W sobotę po południu odbyły się egzaminy na dan i kyu z udziałem wszystkich shihan obecnych na obozie. „Dojo Gdynia” reprezentowało pięciu karateka. Egzamin na stopień 1 dan zaliczył Andrzej Dwernicki, gratulujemy. Wieczorem po egzaminie  odbyła się zwyczajowa Sayonara połączona z konkursem kabaretowym. W tym roku piersze miejsce zdobyła grupa KN prowadzona przez shihan Roberta Wajgelta.

  W niedzielę rano odbył się ponad godzinny egzamin kumite na dan i kyu. Po tym nastąpiła sesja fotograficzna i wręczenie 52 certyfikatów na dan. Organizatorem corocznego Wschodnio-europejskiego letniego obozu kyokushin jest Polska Organizacja Kyokushinkai kierowana przez shihan Andrzeja Drewniaka. Kolejny Wschodnio Europejski obóz planowany jest 16-19 lipca 2020.

   

                                                                                                      Osu !!!

  tokio-24-03-2019
  KWF KARATE GRANDPRIX TOKIO 2019

  24 marca 2019 w Hali Sport Arena w Tokio, Chiba odbył się międzynarodowy otwarty turniej KWF Karate Grandprix z udziałem ponad 700 zawodników, z 14 krajów, walczących w 37 karegoriach juniorów i seniorów. Oficjalnego otwarcia dokonał w imieniu KWF Sekretarz Generalny Andrzej Drewniak. Sędzią głównym był shihan Yuichi Serizawa. Wśród gości specjalnych znaleźli się: reprezentant KWF Rosji – shihan Sergei Soldatov, reprezentant KWF USA – shihan Lesław Samitowski, reprezentant KWF Estonii – sensei Aleksei Korikov, reprezentant KWF Kazahstanu – shihan Muktar Juldassov, reprezentant KWF Chiny – shihan Noriyasu Hamai.

  Polskę reprezentowali: shihan Andrzej Drewniak – reprezentant kraju, sensei Piotr Janczak – sędzia oraz zawodnicy: Arkadiusz Sukiennik, Dominik Janczak, Nina Janczak, Wiktor Sochel oraz Anna Czaban, która wywalczyła brązowy medal w kategorii +60kg. Tłumaczem był sensei Andrzej Zacharski.

    W dzień poprzedzający zawody, w dzielnicy Shinjuku odbyła się uroczysta kolacja w restauracji, z udziałem reprezentanta KWF USA shihan Leszka Samitowskiego. Wspominano pierwszy pobyt Shihan Drewniaka w Japonii, w ramach stypendium dla uchideshi Masutatsu Oyamy, a także początki propagowania Kyokushin w Polsce i w Europie. W trakcie kolacji, shihan Samitowski zaprosił polską reprezentację do udziału w Międzynarodowym Turnieju jaki odbędzie się 29 czerwca w Chicago, USA. Wzniesiono także toast z okazji uczczenia udanej obrony pracy doktorskiej poświęconej historii i filozofii karate sensei Andrzeja Zacharskiego, przebywającego w Japonii od 16 lat.

    W ramach pobytu w Tokio, Polacy odwiedzili grobowiec Sosai Masutasu Oyamy, znajdujący się w Gokokuji oraz Honbu Dojo w Ikebukuro. Zwiedzili także zabytkową dzielnicę Tokio – Asakusa, nowoczesną dzielnicę Shinjuku oraz dawną stolicę Japonii – Kyoto.

  Organizatorem była Japońska Organizacja KWF kierowana przez shihan Noriyuki Tanaka.

                                                                                                        Osu !!!

  seminarium-gadynia-23-25-02-2018
  16-17 LUTEGO ODBYŁO SIĘ W GDYNI SEMINARIUM KYOKUSHIN Z SHIHAN WŁODZIMIERZEM ROJEM 5 DAN

  Shihan Włodzimierz Rój 5 dan w asyście shihan Zdzisława Niedźwiedź 5 dan i sensei Andrzeja Kłujszo 4 dan poprowadził seminarium kyokushin w którym wzięło udział 69 karateka z 12 ośrodków (Białogard, Bydgoszcz, Drawsko Pomorskie, Gdynia, Kołobrzeg, Koszalin, Nowogard, Postumino, Reda, Tymień, Słupsk i Wejherowo). Shihan Włodzimierz Rój wieloletni trener kadry narodowej oraz Mistrz Europy i Mistrz Polski postanowił przekazać uczestnikom seminarium, strategię i technikę walki sportowej, znaczenie dystansu, podkreślał prawidłową pozycje ciała (skręt bioder, barków). W wielu kombinacjach zwracał uwagę na kolejność technik i ich sens. Jak zwykle w Gdyni nie zabrakło elementów relaksacyjnych i gibkościowych, przedstawionych przez shihan Zdzisława Niedźwiedź, które dowcipnym zdaniem shihan Włodzimierza Roja „reanimowały” uczestników seminarium w czasie pięciu ciężkich dwugodzinnych treningów. Nocna odsłona (godzina 00.00 do 2.00), to medytacja oraz wiele niekonwencjonalnych, ciekawych ćwiczeń przy świetle świec (niestety w tym roku nie było przebieżki i technik w terenie, ze względu na brak śniegu). Dobra i przyjazna atmosfera w czasie seminarium, to wynik kilkuletniej bezkonfliktowej współpracy wielu Ośrodków Kyokushin. Tradycyjnie odbyła się sayonara dla kierowników, a uczestnicy seminarium otrzymali pamiątkowe dyplomy. Shihan Włodzimierzowi Rojowi wręczono dyplom z podziękowaniem oraz estetyczny i pięknie wykonany znak kanji. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne seminarium.

                                                                                                                               Osu !!!   Czytaj całość

  « Starsze aktualności